TOMASZ KASZUBOWSKI

Ukończył z oceną celującą PSM II st. w klasie gitary prof. Ryszarda Bałałuszki i Leszka Potasińskiego.
Obecnie studiuje w Warszawskiej Akademii Muzycznej pod kierunkiem prof. Ryszarda Bałałuszki.

Jest laureatem I nagrody Warszawskiego Konkursu Gitarowego 1993 r. W latach 1995-96 zdobywa wyróżnienia na Międzynarodowych Konkursach Gitarowych w Krynicy Górskiej, zaś w 1999 został wyróżniony na Międzynarodowych Spotkaniach Gitarzystów Gdańsk 1999. Brał udział w licznych kursach mistrzowskich w kraju (m.in. Jorge Cardoso, Carlo Marchione, Joaquina Clercha) oraz festiwalu gitarowym na Wyspach Kanaryjskich, gdzie wystąpił w koncercie "Escuela Polaca". Jako akompaniator odnosił sukcesy na wielu przeglądach piosenki turystycznej i poetyckiej. Osiągnięciem były wspólne występy z Jorge Cardoso i z Leszkiem Potasińskim.

Tomasz Kaszubowski, poza wykonywaniem programu solowego, współpracuje na stałe z wieloma wykonawcami muzyki klasycznej i rozrywkowej: duety gitarowe z Tomaszem Szcześniakiem, Pawłem Nawarą i Krzysztofem Jagodzińskim;  trio latynoamerykańskie "Los Navarros";  zespół poezji śpiewanej Anny Korybut Daszkiewicz; "Arenosa" - muzyka latynoamerykańska i dawna muzyka hiszpańska, Carmen Azuar z zespołem "El Camino" - muzyka latynoska.
Nr tel. 504 771 376

LOS NAVARROS

Zespół powstał w czerwcu 1998 roku.
W jego skład wchodzą:

TOMASZ KASZUBOWSKI - gitara
PAWEŁ NAWARA - gitara
ADAM TKACZYK - śpiew

Grupa wykonuje zarówno tradycyjne tańce i pieśni południowo- amerykańskie, jak i znane latynoskie przeboje. Decyzja o podjęciu współpracy związana była z wieloletnim zainteresowaniem, członków zespołu, folklorem Ameryki Łacińskiej.
Grupa prowadzi ożywioną działalność koncertową Zadebiutowała recitalem w teatrze "Stara Prochownia" w Warszawie.

                                          PRZECIĄG

W skład zespołu wchodzą:

Marek Karolski
- gitara, śpiew

Grzegorz Smoliński
- gitara

Piotr Jeronim
- gitara basowa

Piotr Smoliński
- perkusja;

Zespół powstał w Przasnyszu w 1986r., występował pod różnymi nazwami, ostatecznie nazwa "Przeciąg" funkcjonuje od 1998r. Grają muzykę opartą na blusie i rock and rollu. W latach 1987-1988 występowali na festiwalu w Jarocinie, ich piosenka "Telewizyjna gra" została umieszczona na płycie "Jarocin 88". W 1992r. wystąpili na festiwalu Opole 92, gdzie zagrali w koncercie "Debiuty". W tym samym roku nagrali teledysk dla TVP-2 i wystąpili w konkursie "Twoje przeboje", w którym zwyciężyli piosenką "Ocean". W 1998r. zrealizowali swoją pierwszą płytę, "Metalowa Wola", z której piosenka "Rock and roll wiejskich motocyklistów" przyczyniła się do sukcesu zespołu w I programie radia w audycji "Rock w Jedynce"